RARB

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

شازده کوچولو – نوشته هایی برای خودم – blogfa

اما پس از کمی تأمل باز گفت: اهلی کردن یعنی چه؟ روباه گفت: اهلی کردن چیز … همه چيز را همين جور حاضر و آماده كرده از دكان ها مي خرند، اما چون دكاني. نيست كه دوست معامله كند آدمها مانده اند بي دوست! … من زير چشمي نگاهت مي كنم و تو لام تا كام هيچي نمي گويي. چون …


بریده‌ای از رمان شازده کوچولو

روباه گفت: آدم فقط از چیزهای که اهلی میکند می‌تواند سردرآرد. آدم‌ها دیگر برای … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم‌ها مانده اند بی دوست… تو اگر …


شازده کوچولو – قسمت نوزدهم | عاشقانه ها

شهریار کوچولو برگشت اما کسی را ندید. … شهریار کوچولو گفت: – پی آدم‌ها می‌گردم. … پای دیگران مرا وادار می‌کند تو هفت تا سوراخ قایم بشوم اما صدای پای تو مثل نغمه‌ای مرا از … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم‌ها مانده‌اند بی‌دوست.


شازده کوچولو – کلوب

شازده کوچولو پرسید : دوست داشتن بهتره یا دوست داشته… عقاب … من زیرچشمی نگاهت می‌کنم و تو لام تا کام هیچی نمی‌گوئی چون کلمات سرچشمهٔ سوءتفاهم‌ها … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم ها مانده اند بی دوست… تو اگر دوست …


شازده کوچولو – آخرین شاهزاده خانوم – blogfa

روباه به شازده کوچولو گفت: آدمها این حقیقت را از یاد برده اند اما تو هیچگاه آن را فراموش … مسئولی تا ابد … اما چون دکاني نيست که دوست معامله کند آدم‌ها مانده‌اند بي‌دوست.


شازده کوچولو – خیلی خوش امدید

روباه: برای من که نون بخور نیستم گندم چیز بی فایده ایه، پس گندم زار هم منو به یاد چیزی نمیندازه، اسباب تاسفه. … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کنه آدم ها مونده اند بی دوست. … جیبهایم را گشتم تا شاید سیگاری پیدا کنم که از زیر دست آنها که حسابی … من ایمان دارم که روح های انسان ها است که با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و این …


سکـــــوت

روباه میگه: آدم فقط از چیزهایی که اهلی می کنه می تواند سر در بیاورد. آدمها هر چیزی را آماده از دکانها می خرند اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدمها مانده اند بی دوست.


اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم‌ها مانده‌اند بی‌دوست…

دلم که خیلی می‌خواهد، اما وقتِ چندانی ندارم. باید بروم …


شازده كوچولو – جان عشاق – blogfa

همه‌ی مرغ‌ها عين همند همه‌ی آدم‌ها هم عين همند. … اما اگر تو منو اهلی کنی انگار که زندگيم را چراغان کرده باشی. … تو هفت تا سوراخ قايم بشوم اما صدای پای تو مثل نغمه‌ای مرا از سوراخم می‌کشد بيرون. … اما چون دکانی نيست که دوست معامله کند آدم‌ها مانده‌اند بی‌دوست.


من را اهلی کن… – فردا با ماست – blogfa

شازده کوچولو برگشت اما کسی را ندید با وجود این با ادب تمام گفت : سلام. … هنوز اهلیم نکرده اند آخر. … صدای پای دیگران مرا وادار میکند تو هفت تا سوراخ قایم بشوم اما صدای پای تو مثل نغمه … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدمها مانده اند بی دوست.


Ahmad Sharabiani’s review of شازده کوچولو – Goodreads

با آن گل، و آن سه تا آتشفشانی که تا سر زانوم هستند، و شاید هم یکیشان تا ابد خاموش … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند، آدمها مانده اند بی دوست.


شازده کوچولو – عاشقانه هایی که دوستشان می دارم – blogfa

روباه میگه: آدم فقط از چیزهایی که اهلی می کنه می تواند سر در بیاورد. آدمها هر چیزی را آماده از دکانها می خرند اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدمها مانده اند بی دوست … نشینی و لام تا کام هیچی نمی گویی چون سرچشمه همه سوء تفاهم ها زیر سر زبان است … اما اگر تو وقت و بی وقت بیایی من از کجا بدانم چه ساعتی باید دلم را برای دیدارت آماده کنم …


جز با چشم دل نمي توان خوب ديد – حوای محترمه – blogfa

شازده كوچولو گفت: نه پي دوست مي گردم. … صداي پاي ديگران منو وادار مي كنه تو هفت تا سوراخ قايم شم، اما صداي پاي تو مثل … شازده كوچولو جواب داد: دلم كه خيلي مي خواد اما وقت چنداني ندارم. … اما چون دكاني نيست كه دوست معامله كند آدم ها مانده اند بي دوست!


شازده کوچولو (21) – متوسطه دوم – blogfa

من مرغ ها. را شکار می کنم و آدمها مرا. همه ی مرغ ها عین همند و همه ی آدمها. عین هم؛ اما اگر تو مـرا اهلـی کنـی، انگار که زنـدگی ام را … صدای پای دیگران مرا وادار می کند تو هفت تا سوراخ قایـم بشم،. اما … امـا چون دکانـی نیست که دوسـت معـاملـه. کند، آدم ها مانده اند بی دوست .


شازده کوچولو و روباه – تمام دل

اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم‌ها مانده‌اند بی‌دوست… تو اگر دوست … یه پیشنهاد واسه دوست گلم دارم .راستش من یه گروه … ضمنا تبلیغ هم اصلا ارسال نمیشه به گروه چون کار درستی نیست! … تـا دسـتـمو مـحـکمتر بگیـری و بـلـنـدتـر بـگـی بـمون.


شازده کوچولو – “اهلی کردن” – Wattpad

اما سرانجام، بعد از مدت‌ها راه رفتن از میان ریگ‌ها و ص… … همه چیز را همین جور حاضر آماده از دکان‌ها می‌خرند، اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم‌ها مانده‌اند بی‌دوست… +.


شازده کوچولو- قسمت آخر – مصرف شده – blogfa

تنها کوه‌هایی که به عمرش دیده بود سه تا آتش‌فشان‌های اخترک خودش بود که تا سر زانویش می‌رسید و از آن … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم‌ها مانده‌اند بی‌دوست.


شازده کوچولو – ماه پیشونیه من – blogfa

با آن گل و آن سه تا آتشفشانی که تا سر زانومند و شاید هم یکی شان تا ابد خاموش بماند شازده چندان پر … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم ها مانده اند بی دوست .


شازده کوچولو – حرف

خیلی وقتها چیزی می نوشتم که بتوانم با «آدم بزرگا اینجوریند دیگه » تمامش کنم یا می نوشتم … و آماده از دکانها بخرند و چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدمها مانده اند بی دوست» ؛الآن حتی اگر شازده … با شخصیت هدیه گیرنده )و یادم نیست اولِ کدام ، کدام را نوشتیم اما این دو بودند نوشته هایمان: … پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز.


شازده کوچولو دلش واسه سلینجر تنگ شده – حرفهای جاری در من

کسی جایی نوشته بود: بگذارید “خواندن” شما را اهلی کند. یاد شازده کوچولو … شازده کوچولو گفت: پی آدم ها می گردم. نگفتی اهلی … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم ها مانده اند بی دوست. تو اگر … تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی.


اهلی کردن – قطره های باران – blogfa

درگیر یک بخشی از کتاب شازده کوچولو شدم و این باعث شد یخم باز بشه تا کمی فکر کنم و اینجا … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم‌ها مانده‌اند بی‌دوست.


اهلی کردن – آسمانه

اما اگر منو اهلی کردی، هر دو تامان به هم احتیاج پیدا می کنیم. تو برای من میان همه ی عالم … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست… تو اگر دوست می …


تو تا زنده ای نسبت به اونی که اهلی کردی مسئولی.. – زایش …

آدمها دیگر وقت شناخت هیچ چیز را ندارند.آنها میخواهند همه چیز را حاظر و آماده از دکان بخرند، اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدمها مانده اند بی دوست. تو اگر دوست می …


دیوار شهر کتاب | شهر کتاب آنلاین

اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند، آدمها مانده اند بی دوست. …. تصمیمات خودمان را گرفته ایم، زندگیمان در جریان است، و آن قدر ادامه پیدا می کند تا به آخر برسد. اما اگر …


تو مسئول گلتی – تنهایی‌های همیشه

صدای پای دیگران مرا وادار می کند تو هفت تا سوراخ قایم بشوم اما صدای پای تو مثل نغمه ای مرا از لانه ام می … اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم ها مانده اند بی دوست.


Nikandishan نيک انديشان

انسان ها دیگر برای سر در آوردن از چیزها وقت ندارند. همه چیز را همین جوری حاضر آماده از دکان ها می خرند. اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند آدم ها مانده اند بی دوست… تو اگر …


روزنامه جام جم (1391/11/30): برادری که خودت انتخاب می … – …

اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست. … و منظورش این است که شهریار کوچولو با او دوست شود تا جزئی از دل روباه برای همیشه …


تیر ۱۳۹۰ – roozblack

روباه گفت: نمی توانم با تو بازی کنم، هنوز اهلی ام نکرده اند. … صدای پای دیگران مرا وادار می کند توی هفت تا سوراخ قایم شوم، اما صدای پای تو … همه چیز را همین جور حاضر آماده از دکان ها می خرند، اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند، آدم ها مانده اند، بی دوست !


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر