RARB

روزگار سفید آدم سفید میکنه،روزگار سیاه هم ادم رو سیاه

برف همیشه هم سفید نیست گاهی سیاه می کند روزگار آدم – کلوب

برف همیشه هم سفید نیست گاهی سیاه می کند روزگار آدم.


روزگار سیاه و سفید – Publications | Facebook

همه مون فاحشه ایم . فقط بخشهای متفاوتی از خودمون رو میفروشیم. …. ما فقط یک مشت آدم معمولی هستیم!


روزگار سیاه و سفید – Publicaciones | Facebook

همه مون فاحشه ایم . فقط بخشهای متفاوتی از خودمون رو میفروشیم. …. ما فقط یک مشت آدم معمولی هستیم!


روزگار سیاه و سفید آزاده نامداری +عکس – فردا

آزاده نامداری عکسی از روزگار سیاه و سفیدش شگفت‌ و نوشت… … واما من و همسر در چالش سیاه و سفید به دعوت همه اونایی که دعوتم کردن و تگشون میکنم. … بگيم هم كه نمي فهمي … به همسرمون رو قبول دارم ولی وقتی که شد عشق به همسران رو چطور توجیه میکنی ؟ … به نظر من که آدم مجرد بمونه خیلی بهتر از این است که طلاق بگیره.


شعر نو درباره سیاه سفید

سفید … س … ی … ا … ه … س … ف … ی … د … آدم ها ؟ … تاس می اندازیم! … … زوج ها سفید … فرد ها سیاه . … سفید. خاکستری… شاعر عاطفه مویدی. سیاه رنگ غصه هایم بروی مردمک چشم تو سفید … بوی باران هم بهانه نمی شود و (سیاه و … شب و با ستاره ها سر میکنم با سکوت دفترای خط خطی مشق تنهائی رو از بـَر میکنم به خدا آخر …. با روزگارِ بی هویت


هیچ وقت سعی نکردم تا آدم کاملی باشم و البته هیچ وقت آدم …

پ ن : نمیدونید چقدر کیف میکنم مطالبم رو توی صفحاتتون میبینم و میخونم، حتی … سیاه سفیدی های آدم ها ، وجودشون رو درک کنیم ، آرامش بیشتری رو درکنارشون خواهیم … آدم ها هم کنارت کیف میکنند و مدام مرورت میکنند و درواقع توی آینه روزگار خودت رو مدام …


امید سیاه و امید سفید: بحثی تکراری اما ضروری | روزنوشته‌های …

من همیشه معتقد بوده ام که ما دو جور امید داریم امید سفید و امید سیاه. …. ولی من و همکلاسیهام به این نتیجه رسیدیم که ما حتی موقع پول دادن هم فکر نمی کنیم. … به نظر من نه تنها مسخره به نظر نمیرسه بلکه اوج مهربونی یک آدم رو نشون میده چون شما به … کارتون Rango رو پیشنهاد میکنم حتما ببینی (اگر ندیدی). … کلا که روزگار غریبیست…


اگر آدم و حوا سفید پوست بوده اند پس منشا سیاه … – بالاترین

یک سوال: اگر آدم و حوا سفید پوست بوده اند پس منشا سیاه پوستان چه کسانی هستند؟ ….. پيش فرض آدمهاي خوب و مورد علاقه شون رو هميشه سفيد پوست فرض ميكنن. ….. به خود فریبی هم می تونه کمک کنه همون طور که سکه رایج روزگار ماست.


آدم ها، مداد رنگی روزگار – بیتوته

آدم ها، مداد رنگی روزگار کوچه پس کوچه زندگی,شکست زندگی,نخ زندگی ,خوبیها و بدیهای زندگی … آدم ها در کنار هم زندگی می کنند، از هم خسته می شوند گاهی با هم شاد می شوند. … آنها گاهی آدم های اطرافشان را با دروغ هایشان رنگ می کنند، گاهی رنگ سفید در زندگی …


سین مثلِ سیاه، مثلِ سفید | اگه هیچ کس نیست، خدا که هست…

لطفا به شیوه‌ی « فیلم‌های سیاه و سفیدِ قدیمی» بخوانید … روزگاری بود و ما بودیم و دل داده بودیم به یکی، که توی دنیای خودمون، به خیالمون باش، پا به پاش، اینقده زندگی کردیم که از فرطِ خوشبختی … هر چی که ببینه باور می‌کنه، رو حرفش حرف نمی‌زنه. … این تن نمیره، آدم سراغ دارم واسه هزار و دویست سال بعدش هم برنامه داره.


دروغ سفید: بیایید اعتراف کنیم… | روزنوشته‌های محمدرضا …

دروغ ها را به دو گروه تقسیم میکنند: دروغ سیاه و دروغ سفید. ….. بعد از اون یاد گرفتم روزگار به کسی قول نداده تناسب جرم و مجازات رو رعا یت کنه . ….. و کاملا موافقم که دروغ سفید آدم رو از درون داغون میکنه، ظاهر موجه که بعد از مدتی خود آدم رو هم فریب میده!


و خداوند سکوت را آفرید

آدم هاي ترسو، براي فرار از سکوت، با خود حرف مي زنند. نوشته شده در سه … خدایا نمی خواهم هم راه و هم ردیف مردمانی باشم که ناچارم در کنارشان روزگار بگذرانم! نمی خواهم ….. سفید است و پاک ، بدون سیاهی قلم حرف میزند . … دانه ‌دانه‌ اشکهایمان ‌را پاك‌ میكنی … و یكی …


سیاه و سفید

… … روزهای سیاه … امشب دلم تاریکیِ مطلق می خواست و سکوت . … من که تمام وجودم پُر از ترس است؛ این هم روی آن . … رو به آسمان گفتم: “خدایا…” … یک تلنگر که آدمی را به سوی سیاهی ها پرت کند. تا به حال لبه ی پرتگاه …. اخم میکنی و نمیدانی،.


حکایت آدم‌های خاکستری – جام جم

گویا دیگر روزگار شخصیت‌های سیاه و سفید مطلق به سر آمده است. … آدم خوب‌ها همیشه لبخند به لب داشتند، پرحوصله بودند، سرشان پایین بود، … تماشاگر از همان ابتدا تکلیفش را با او نمی‌داند و دستش رو نشده است. … هر چه جزئیات یک شخصیت بیشتر نشان داده شود تماشاگر هم بیشتر با او احساس همذات پنداری خواهد کرد.


ازدواج سفید، بخت سیاه | خبرگزاری فارس

«تانیا» دختر جوانی است که در زندگی ۲۸ ساله‌اش ۶ ماه «ازدواج سفید» را تجربه کرده‌ است؛ تجربه‌ای … از خودم بدم می‌آمد برای همین هرکاری می‌کردم بعد از چند وقت خودم می‌رفتم همه چیز را به مادرم می‌گفتم. … تصمیم این جلسه هم بر این شد که من بگویم غلط کردم و آدم می‌شوم و هر چیزی مادرم بگوید ….. فقط يك سيلي از روزگار خوردي.


جملات سنگین و فاز بالا – آرام جان خسته

آدم هزاران متر زیر خط فقر باشه اما ۱میلیمتر هم زیر خط فهم نباشه ! . . . . زمین جایگاهی … زیرا در روزگار من، کسی نیست که … بعدش باید انگشتات رو هم بشماری و ببینی که هر ۵ تا رو پس گرفتی یا نه! . . . مـــــــا، … در روزگاری که “سلام” و “خداحافظ” فرقی‌ با هم ندارند … خیانت کنی ، خیانت میکنم بدی کنی … را هم نداری ! کاش سیاه و سفید بودی!


هی روزگار من به درک…توخسته نشدی؟؟؟

هی روزگار من به درک. … از دنیا آدماش بیزارم مجبورم برم تا دوباره آدم شم. … دوره ی رنگ سياهی ايست سهراب. … به آخر خط که برسی دیگر فقط نگاه میکنی. …. فرا رسیدن محرم رو به همه ی شیعیان تسلیت میگم… یاحق. … حـالا هم مـن و تـو را همـان مـن و تـو می نـویسیـمـ امــا تـلفظش خیلی وقـت است …. سفید شد موهایی که برای برگشتنت آراسته بودم.


معروفترین ضرب المثل ها و کنایات فارسی به ترتیب حروف …

چرخ بازیگر از این بازیچه ها بسیار دارد … سفید سفید صد تومن، سرخ و سفید سیصد تومن، حالا كه رسید به سبزه هر چی بگی میارزه


شخصیت شناسی عکس پروفایل: ۱۳ نوع عکس که شخصیت …

بسیاری از افراد معتقدند چشم‌های ما دریچه‌ای است رو به دنیای شخصی ما … حتما شما هم در تلگرام یا اینستاگرام و سایر شبکه‌های مجازی دیده‌اید که … آنها صاحب پروفایل است شک نکنید که صاحب پروفایل آدم خوشگل توی عکس نیست … پیام دوم: روزگار بزرگی چیز خوشایندی برای من ندارد ترجیح می‌دهم که دوران کودکی‌ام برگردم …


لیست ضرب المثل های فارسی به ترتیب حروف الفبا – …

۶) آش کشک خاله ات رو بخوری پاته نخوری پاته : این کار را باید انجام دهی چه دلت بخواد چه دلت نخواد. … ۲۳) آدم گرسنه سنگ را هم می خورد : به کسی می گویند که بهانه مطلوب بودن غذا را از ….. ۶) روزگار کسی را سیاه کردن : او را بدبخت کردن. ۷) رنگش مثل گچ سفید شد : منظور کسی است که از چیزی ترسیده و رنگش پریده باشد.


چكه اي از كتاب كوچه احمد شاملو جلد “الف” – مُروات – blogfa

به آب زمزم و كوثر سفيد نتوان كرد / گليم بخت كسي را كه بافته اند سياه … آدم اگه گه هم بخوره گه آدم پلويي رو بخوره. * آدم به مصلحت روزگار ، بايد در كون خر را هم ماچ كند.


پشه ای که روزگار مرد پاکستانی را سیاه کرد +فیلم – YJC

مرد پاکستانی بعد از گزیده شدن توسط پشه، اکنون پنج سال است که زمین‌گیر شده است.


پست های مربوط به روزگار

هم روزی و هم روزگار را… خدا. nano2: مرور میکنم آرزو هایم را . … نشان من فقط تصویری است سیاه و سفید . … گاه آدم دلش میخواهد روی صفحه مجازی اش بنویسد:” لعنتی ترین.


کنایات و ضرب المثل های عامیانه – شمیم ادب – blogfa

ریش و …


چرا حاجی فیروز سیاه است؟ – تابناک باتو

آیا حاجی فیروز در دوران باستان هم این گونه بوده است؟ در روزگار قدیم صورت سیاه حاجی فیروز نشان دهنده اتمام ناپاکی ها و سیاهی ها و … گاه در ایران باستان برده داری رواج نداشته و نه نماد تحقیر آدم های دیگر است. …. باید عمو نوروز سفید روی سبز پوش که به به جای گذایی شکلات و شیرنی تعارف میکنه نقشش پررنگ تر بشه.


عشق سیاه و سفید – پسری از جنس تنــــــــــــــهايـــــــــ

پسری از جنس تنــــــــــــــهايـــــــــ | عشق سیاه و سفید,تنها & بدون مخاطب خاص … … رویایت رو با چهره ی کسی تصویر کن که زیبایی را احساس کرده باشه. چشم به راه … از استادی پرسیدند:ایا قلبی که شکسته است باز هم میتوان …. درباره آدم ها از سوالاتی که میپرسند قضاوت کن نه از جواب هایی که میدهند. … شانه های تو برای گریه های روزگار


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر