RARB

همشهری خبری هست که بی روی تو آرامم نیست!

خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست … من که در خلوت خاصم خبر از عامم نیست … متعارض در معنابخشی یک بیت: «که از دوستی‌ات، خبر از دشمن و اندیشه ز دشنامم نیست»

خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست …. طاقت بار فراق … من که در خلوت خاصم خبر از عامم نیست. اگر همه مردم شهر … تو کز دوستیت. خبر از دشمن و اندیشه ز دشنامم نیست.

سعدی (غزلیات)/خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست … گو همه شهر به جنگم به درآیند و خلاف, من که در خلوت خاصم خبر از عامم نیست. نه به زِرق آمده‌ام تا به …

خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست طاقت بار فراق این. … خبر از دشمن و اندیشه ز دشنامم نیست دوستت دارم اگر لطف کنی ور نکنی به دو چشم تو که چشم از تو به انعامم نیست. 99. نمی پسندم!می پسندم. درج کامنت. 169 … سلام همشهری. ادامه.

هرگز آن دل بنمیرد که تو جانش باشی, نیکبخت آن که تو در هر دو جهانش باشی … وصفت آن نیست که در وهم سخندان گنجد, ور کسی گفت مگر هم تو زبانش باشی … ای که بی دوست به سر می‌نتوانی که بری, شاید ار محتمل بار گرانش باشی … خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست · یکی را دست حسرت بر بناگوش · تا حال منت خبر نباشد · لاابالی چه …

خبرت هست …..؟که بی روی تو آرامم نیست……. @saeedpanter @saeedmirzaei.pv #saeedmirzaei #saeedpanter #همشهری #خبرفوری #خبر #حوادث …

شاعر: احسان رضایی, شعر: خبرت هست؟, دفتر: خیره در آیینه, (خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست) خبرت هست که جز زهر غمت شامم نیست چشم بسته نشدم راوی غم های غزل …

هوای تو. … نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ توسط اسماعیل جلیلی | آرشیو نظرات … بی شرف! رژ به لبت، سرمه به چشمت کافی ست. دلبر ِ بی پدر ِ خوش خط و خالـــــم ، گم شو …. گوش دادن به “یکی هست”ی که خیلی وقت نیست ….. خبر داري که بيش از حد قشنگي؟

و به تسكين دل بي آرامم. تصوير را. به سختي. بر سينه مي فشارم. در باران. ياراي ديدن ندارم. …. البته خرده اي نيست كه انگار اين عادت غلط ديرينه ي ما شده. … است. تو را گهي كه نظر بر من خراب افتد. دلم ز بسكه تپد در من اضطراب افتد. دلم بياد …. وی با نشریاتی از جمله جام جم، همشهری و فصل نامه ی شعر حوزه ی ….. خبر از آرامش آسمان بياوري!

همشهری آنلاین: … علاقه کاکایی بیشتر معطوف به قالب‌های غزل و مثنوی است. … وی در برخی از همایش‌های سراسری شعر که در سطح کشور برگزار می‌شود به عنوان …. پنداشتي درياي آرامم ولي از ترس … چه ساده با تو هستم و چه ساده بي تو نيستم.

می دانم که در انتظار تو بودن و در رکاب عشق تو بودن، شایسته هر کسی . … خود می نویسند، درخواست دوستی می دهیم؛ اینها دلایل حضور بی رویه ما در گروه های موبایلی است.

دانش ایرانی. … مرکز تحقیقات و مطالعات رسانه ای همشهری · بازی آنلاین. ابر برچسب ها … لطیف و بی ادعا … خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست طاقت بار فراق این همه ایامم نیست … گو همه شهر به جنگم به درآیند و خلاف من که در خلوت خاصم خبر از عامم نیست

۰۹:۳۸ …. خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست طاقت بار فراق این همه ایامم نیست ❆ سعدی ز فراق تو نه آن رنج کشیدست کز شادی …

۲۰:۲۱ … به گزارش قدس آنلاین و به نقل از (ایسنا) شب یلدا روی کرسی مادربزرگ از گندم برشته …. فرمود : خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست؟

گرچه پندارند که دیری است، همچون قطره ها در خاک، … با تو دارد حاجتی، دردی که بی شک از تو پنهان نیست. … این غمین همشهری پیر غریبت را، دلش تاریک تر از خاک،

از او می‌خواهم از آن شب برایم بگوید؛ شبی که خبر زلزله‌ی کرمانشاه را … «پگاه سعی می‌کرد آرامم کند و می‌گفت: «نگران نباش. … قرار است بعد دو ماه بیایی، اما جایی نیست که بمانی و همه در چادر هستند و …. همشهری پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۶ ۵:۴۴ ب.ظ: … با ایمان نیست و هر کس که تو مراسمات شرکت نمیکنه، بی ایمان نیست؛.

. شرح آشفته ای از … دیر است… پس چرا متولد نمی‌شوی؟! شعر تو روی دفتر من درد می‌کند. (نجمه زارع). برچسب‌ها: …. چند وقت است که بی حوصله ام، بی شعرم ….. هر شهروندی با تو همشهری ست هر جا … در شهر نیست با خبر از ماجرای من.

این‌که می‌گویی : گاهی بی‌خبری بهترین خبر است! … می‌دانم که همه‌ی این‌ها امکان‌پذیر است در سایه‌ی کسانی مثلِ تو که هنوز بویِ ناب انسانیت می‌دهند! … پی‌نوشت 3: عشق می‌گوید که آسان نیست بی او زیستن/ صبر می‌گوید: که باکی نیست …… ترکیه است که با برگردان حامد رحمتی شاعر و مترجم هم‌شهری توسط انتشارات بوتیمار منتشر شده است.

هنگامی که از این اتفاق با خبر شدیم ، کوشیدم که به عنوان یک همشهری ، این موفقیت را تبریک … خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست طاقت بال فراق این همه ایامم نیست …

فرن تقی زاده مجری برنامه نوبت شما در شبکه بی بی سی فارسی با توهین … شبکه بی بی سی که خصومتش با نظام جمهوری اسلامی ایران بر هیچ کس پوشیده نیست در اعلام نظر … كوهنورد پس از اخراج از روزنامه همشهري با روزنامه‌هاي شرق و اعتماد ملي همكاري مي‌كرد. … بهروز کلا آدم نچسبی بود و همه متعجب بودند که چرا نفیسه با او دوست شده است.

+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ ساعت 9:33 توسط سروده ی: حسـین آرش(دهدزی) | نظر بدهيد … براي تو كه نميداني … همه را خداي بزرگ نصيب منطقه زيباي دهدز نموده است . …. کسی نیست دستی به ماشه برنو فشارد … آنان که بی خبر از این درودشت بودند … چند سال پیش جوانی از همشهری های ما بیمار شد و سر ظهر ناچاراْ به تنها درمانگاه شهرمان رفت .

به یاد ثبت خاطرات دل انگیز مهمانان عزیزمون در خانه تاریخی هوانس، مفتخریم به خدمتگزاری . …. یه همشهری اصفهانی! یه جوان …… راستی خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست؟ … یه خبر خوب ترنجی، برای ترنجی های دوست داشتنی و عزیزمون که افتخار خانه.

…من ، مثقال هم نیستم | Twitock. … خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست طاقت بار فراق این همه ایامم …

فرض کن که تب داری، افتاده‌ای روی تخت، سخت نفس‌ می‌کشی. … ببین همان میز دیروز است؟ نیست. همان میز نیست. خط آتش روی صورتت، انگار میز را هم آتشی کرده باشد، دیگر آرامت نمی‌کند، یک‌جور تب و تاب به … گاهی فکر می‌کنم مگر ممکن است همه اتفاق‌های دور و بر ما ساده و بی ارتباط به ما پیش بیایند؟ … کد خبر 158289 …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر