RARB

یک. از. صدها. مدارک. دورغ. گفتن… این کاتال

انواع دروغ – علی بهرام پور

… یکی است. دروغ یعنی نگفتن حقیقت و این موضوع به شکل های مختلف خود را نشان می دهد. … اما دروغ گفتن درجات و انواع مختلفی دارد و نمی توان آن را تنها به یک یا دو نوع تعمیم داد. دروغ می تواند صدها دلیل و صدها نوع داشته باشد. برخی دروغ ها …. به کانال تلگرام آموزش اصول و فنون مذاکره و زبان بدن بپیوندید کانال تلگرام.


دروغ گفتن، دلایل آن و چگونگی تشخیص افراد دروغ گو – علی …

… نمی گویند. این دلایل اگر از نظر ما مردود باشند برای خود آنها معقول و موجه است. دروغ گفتن، دلایل آن و چگونگی تشخیص افراد دروغ گو. … افراد بسیاری برای به دست آوردن پول یا قدرت و اجازه انجام یک کار، دروغ می گویند. این نوع دروغ …. اگر شخص دروغ خود را نپذیرفت، مدارک و شواهدی را که جمع کرده اید به او نشان بدهید.


چگونه دروغ را تشخیص دهیم؟ – ایسنا

«من باور دارم که دروغ گفتن بیش از پیش امری پذیرفتنی شده است. … در حالی‌که، هیچ سرنخ جهانی‌ای در این زمینه وجود ندارد و حتی یک شخص واحد ممکن است در موقعیت‌های مختلف، رفتارهای … اما او می‌گوید، چیزی که نهایتاً می‌تواند فرد دروغگو را لو دهد، مدارک است. … کانال تلگرام ایسنا · ایرانسل · ایران کیش · تبلیغات ایسنا.


چرا «سندرم‌ دروغ» در ايران نهادينه شده است؟ – بهار نیوز

البته دروغ های دیگری هم (مثل دروغگویی یک سیاستمدار یا کاسب) در جامعه … می آورند (این ظواهر حتی می‌تواند در حد مدارک تحصیلی بالا باشد ولی در درون، فرد سواد یا علم آنچنانی ندارد) … چه چیزی باعث می شود ما به این فکر بیفتیم که دروغ گفتن، بهترین راه حل … فرار صدها خارجی مرتبط با داعش از اردوگاه‌های تحت‌نظر کُردها.


چرا نمی توانید کودکی‌تان را بیاد آورید؟ قانون جذب چیست …

بنابراین یک توضیح این است که نسیان نوزادی فقط نتیجه‌ روند طبیعی فراموش کردن … برای یافتن پاسخ این پرسش کی وانگ روان‌شناس دانشگاه کُرنل صدها خاطره از … لوفتوس می‌دانست برای قانع کردن کسانی که شک کرده بودند نیاز به مدرک اثبات خالی از …. می‌کنند که خاطرات فقط وقتی می‌آیند که ما قدرت سخن گفتن را فراگرفته‌ایم.


فیلم: سریال عشق یا دروغ / ویدیو کلیپ | مجله ایرانی


فیلم: معرفی خودم واینده کانال / ویدیو کلیپ | مجله ایرانی


فیلم: تلخ ترین عشق،عشق یک طرفه موزیک ویدیوی احساسی …


فیلم: یک چیز جالب در ماینکرافت / ویدیو کلیپ | مجله ایرانی


فیلم: بای *کپشن* / ویدیو کلیپ | مجله ایرانی


فیلم: 15 هزار قطعه دومینو / ویدیو کلیپ | مجله ایرانی


فیلم: کلیپ خنده دار اینستاگرامی جدید / ویدیو کلیپ | مجله …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر